Dlaczego połżczyłam to ponieważ nie chciałam by nasi członkowie czuli sie zamknięci się jak w NIezgodnej. Że jest wielkie ogrodzenie....'
Nie ! Postanowiłam zrobić ze mozna podróżowac po śwecie i ze świat jest zniszczony jak w Igrzyskach Śmierci... Tak i to jest raczej dobre połączenie nie sądzicie ?
Jeśli tak ZAPRASZAM !!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz