środa, 22 kwietnia 2015

Zapraszam na Bloga !

jest to pomieszanie trylogii Niezgodnej jak i Igrzyska Śmierci <3
Dlaczego połżczyłam to ponieważ nie chciałam by nasi członkowie czuli sie zamknięci się jak w NIezgodnej. Że jest wielkie ogrodzenie....'

Nie ! Postanowiłam zrobić ze mozna podróżowac po śwecie i ze świat jest zniszczony jak w Igrzyskach Śmierci... Tak i to jest raczej dobre połączenie nie sądzicie ?
Jeśli tak ZAPRASZAM !!



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz