czwartek, 30 kwietnia 2015

Od Ashley cd Nathan

Wróciłam do mieszkania i zrobiłam siostrze jedzenie. Chciałam się wyluzować więc jak siostra zasnęła przebrałam się i wyszłam na miasto. Weszłam do klubu i wzięłam sobie drinka, chciałam o tej sytuacji zapomnieć. Ruszyłam na parkiet i zaczęłam tańczyć. Zobaczyłam tego chłopaka. Ogarnęłam się i wyszłam z klubu.
Nathan?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz