Wróciłam do mieszkania i zrobiłam siostrze jedzenie. Chciałam się wyluzować więc jak siostra zasnęła przebrałam się i wyszłam na miasto. Weszłam do klubu i wzięłam sobie drinka, chciałam o tej sytuacji zapomnieć. Ruszyłam na parkiet i zaczęłam tańczyć. Zobaczyłam tego chłopaka. Ogarnęłam się i wyszłam z klubu.
Nathan?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz