piątek, 1 maja 2015

Daniel cd. Ashley

Uśmiechnąłem się.
- Lubie ryzyko - mówię i odpycham się lekko od drzewa w stronę dziewczyny.
- To jak przedstawisz się?- pytam z uśmiechem na twarzy.
- Mam na imie Ashley - mówi.
- Miło mi... Jak już się przedstawiłem, ale powiem jeszcze raz. Daniel jestem, w skrócie Dan...
Chowam nóż do futerału na nodze. Podaje jej ręke.
(Ashley? )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz